MEIDÄN KÄMPPÄ ON HOMEESSA… – Nea Lindberg

In this video

Heii! Tällaista tällä kertaa, harmittaa kovasti, koska olihan asunto juuri rempattu ja tosi hieno mutta koskaan ei voi tietää! Onneksi meillä on uusi koti jo odottamassa ja toivotaan, että tällä kertaa ei tule ikäviä yllätyksiä! Ihanaa sunnuntaita ❣️

EDELLINEN VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=cI4MFsXdnys

MUN RUOKAVALIO, JOTA MYÖS ITSE NOUDATAN:
HEALTHY LIFE BY NEA LINDBERG – https://www.nealindbergwellness.com/

MUN FILTTERIT:
https://nealindbergpresets.com/

VAATTEET:

KÄYTÄ KOODIA NEA20
https://www.chiquelle.fi/start?v=2

The Chunky Turtleneck – https://www.chiquelle.fi/uutuudet/the-chunky-turtleneck-2

Any Day Basic Rib Top – https://www.chiquelle.fi/vaatteet-netista/basic/any-day-basic-rib-top-2

Frilled Ends Basic Top – https://www.chiquelle.fi/uutuudet/frilled-ends-basic-top-tan

Relax Time Rib Set – https://www.chiquelle.fi/vaatteet-netista/sets/relax-time-rib-set-2

Basic Rib Turtleneck – https://www.chiquelle.fi/vaatteet-netista/puserot/basic-rib-turtleneck-2

All Time Fave Cable Knit – https://www.chiquelle.fi/vaatteet-netista/puserot/all-time-fave-cable-knit

MUISTA SEURATA MUA:

INSTAGRAM – @nnnnea
BLOGI – http://www.nealindberg.com/
MUN VERKKOKAUPPA: https://nealindbergpresets.com/
Muista tilata kanava! ❤️

COLLABS:
[email protected]

Sinua saattaisi kiinnostaa myös

Kommentit (8)

  1. Harmi vain, mut ne kaikki tavarat ja vaatteet on jo altistunut homeelle ja on täynnä homeitiöitä. Homekodista muuttaneena jouduin hävittämään kaiken.

  2. Ei tarvitse turhaan hätäillä! Kyseessä on luultavasti Espanjassa erittäin tyypillistä kosteudesta johtuvaa pintahometta, josta ei suurempaa haittaa ole. Ei muuta kun taikasieni kouraan ja hinkkaamaan pois.

JÄTÄ KOMMENTTI

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *